Filmy

Olej przekładniowy Castrol

Firma Castrol wprowadziła do sprzedaży nowy olej przekładniowy Multitrax 80W/140, rekomendowany dla większości przekładni w samochodach ciężarowych, osobowych i budowlanych, gdzie wymagany jest poziom jakościowy specyfikacji GL5.

Olej Castrol Multitrax 80W/140 jest odpowiednikiem BP Energear Hypo 80W/140 używanego m.in. w salonach Daf i Renault Trucks. Produkt ten zalecany jest dla większości przekładni walcowych, stożkowych, hipoidalnych i o zębach skośnych, w samochodach ciężarowych, osobowych i pojazdach budowlanych (poza przekładniami głównymi o ograniczonym poślizgu).

Castrol Multitrax 80W/140 zapewnia bardzo dobrą pracę synchronizatorów, co pozwala na podniesienie komfortu podczas zmiany biegów. Dobre właściwości smarne w niskich i wysokich temperaturach gwarantują sprawną pracę skrzyni w każdych warunkach pogodowych. Olej zapewnia też ochronę elementów przekładni dzięki doskonałym parametrom przeciwzużyciowym i wysokim osiągom podczas pracy przy ekstremalnych naciskach. Podwyższona stabilność termiczna i oksydacyjna pozwala utrzymać elementy skrzyni w czystości. W trosce o ochronę środowiska obniżono zawartość chloru i metali ciężkich.

Specyfikacje:

- SAE 80W/140
- API GL5
- Scania STO 1:0

Produkt dostępny jest w opakowaniach 208 l, zalecana cena brutto za 1 litr wynosi 26,91 zł.

Ostatnie artykuły