Pan Pani
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Aktualności
Nowy salon Nissana w Opolu
obrazekobrazek
Sieć dilerska Nissana powiększyła się o kolejny, nowy obiekt w Opolu przy ul. Pużaka 6. Na terenie obiektu mieści się salon z prezentowanymi modelami z gamy Nissana, biuro obsługi klienta, stacja obsługi samochodów z 9 stanowiskami, wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów.

Obiekt dysponuje także jednym z najnowocześniejszych w województwie warsztatów blacharskich o powierzchni 800 m2, ścieżką diagnostyczną wraz ze stacją kontroli pojazdów, serwisem ogumienia oraz myjnią. VIP CAR posiada również własną pomoc drogową, gotową do transportu pojazdów. Dla Klientów oczekujących na odbiór samochodów wydzielona została kawiarnia gdzie miło mogą spędzić czas.

Docelowy salon w którym umiejscowiona zostanie marka Nissan znajduje się jeszcze w budowie. Po jego otwarciu znacznie zwiększy się jego powierzchnia oraz liczba znajdujących się w salonie modeli Nissana. VIP CAR działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Jej doświadczenie z pewnością zaprocentuje w wysokiej jakości obsługi klienta i fachowym serwisowaniu pojazdów.

Pierre Boutin - dyrektor zarządzający, Nissan Sales Central & Eastern Europe - pokreślił podczas otwarcia, że - w Nissanie przywiązujemy równie dużą wagę do jakości naszych Dealerów, jak do jakości naszych produktów. Dodał także, że podczas ceremonii - (...) miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod całkowicie nowy salon, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Źródło: Nissan

Zadaj pytanie ekspertowi
Eksperci:

Jarosław Oworuszko

Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu LeasePlan Fleet Management
Zadaj pytanie - proszę wybrać eksperta:

Rozwiń listę ekspertów | Zwiń listę ekspertów
Dariusz Tucharz

Dyrektor Pionu Car Fleet Management BRE Leasing

Wybierz:


Piotr Borowski

Dyrektor Zarządzający. Członek Zarządu MAN Financial Services Poland

Wybierz:


Jowita Nowicka

Ekspert ds. finansowania pojazdów osobowych i dostawczczych do 3,5 T EFL SA

Wybierz:


Tomasz Gęsicki

Koordynator ds. leasingu BZ WBK Leasing

Wybierz:


Radosław Wnuk

Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny za ubezpieczenia, zakupy, sprzedaż samochodów pokontraktowych LeasePlan Fleet Management

Wybierz:


Jarosław Oworuszko

Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu LeasePlan Fleet Management

Wybierz:


Waldemar Topiński

Dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych VB Leasing Polska

Wybierz:Proszę wypełnć formularz i wysłać

Pytanie:

Imię:

Nazwisko:

Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez MOTOLeasing.pl (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,Dz. U. 133/97, poz. 833)

Motoleasing.pl oraz jego eksperci nie świadczą usług doradztwa prawnego. Niniejsze opinie mają charakter wyłacznie informacyjny.

Ostatnie artykuły
Leasing samochodu dla nowej firmy
Nowi przedsiębiorcy już na początku działalności muszą podjąć nie zawsze łatwą decyzję o sposobie finansowania firmowego auta. Jedną z najpopularniejszych form wśród firm jest leasing, który bardzo dobrze sprawdza się również w p...
czytaj więcej...
Naczepa Krone nr 30.000 od Pozkrone
Jubileuszowy pojazd w Polsce. Omega Pilzno otrzymała od Pozkrone naczepę nr 30.000. Bernard Krone i Tomasz Kujawa przekazali 21 maja 2015 r. ten jubileuszowy pojazd - chłodnię Krone Cool Liner, dla przedsiębiorstwa transportowego Om...
czytaj więcej...
Więcej:

Ostatnie wywiady
Leszek Witczak - Menedżer ds. samochodów modyfikowanych i adaptacji w Renault Polska.
8,5 euro może zaszkodzić...

Rozmowa z Leszkiem Witczakiem - Menedżerem ds. samochodów modyfikowanych i adaptacji w Renault Polska.

Czy kl...
czytaj więcej...
Thomas Wolf - Szef Obsługi Flotowej Continental
Pan Thomas Wolf zajmuje się w Firmie Continental obsługą klientów flotowych w zakresie ogumienia. Poprosiliśmy o rozmowę na ten temat

Ró...
czytaj więcej...
Więcej: