Pan Pani
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Aktualności
Nowy salon Nissana w Opolu
obrazekobrazek
Sieć dilerska Nissana powiększyła się o kolejny, nowy obiekt w Opolu przy ul. Pużaka 6. Na terenie obiektu mieści się salon z prezentowanymi modelami z gamy Nissana, biuro obsługi klienta, stacja obsługi samochodów z 9 stanowiskami, wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów.

Obiekt dysponuje także jednym z najnowocześniejszych w województwie warsztatów blacharskich o powierzchni 800 m2, ścieżką diagnostyczną wraz ze stacją kontroli pojazdów, serwisem ogumienia oraz myjnią. VIP CAR posiada również własną pomoc drogową, gotową do transportu pojazdów. Dla Klientów oczekujących na odbiór samochodów wydzielona została kawiarnia gdzie miło mogą spędzić czas.

Docelowy salon w którym umiejscowiona zostanie marka Nissan znajduje się jeszcze w budowie. Po jego otwarciu znacznie zwiększy się jego powierzchnia oraz liczba znajdujących się w salonie modeli Nissana. VIP CAR działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Jej doświadczenie z pewnością zaprocentuje w wysokiej jakości obsługi klienta i fachowym serwisowaniu pojazdów.

Pierre Boutin - dyrektor zarządzający, Nissan Sales Central & Eastern Europe - pokreślił podczas otwarcia, że - w Nissanie przywiązujemy równie dużą wagę do jakości naszych Dealerów, jak do jakości naszych produktów. Dodał także, że podczas ceremonii - (...) miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod całkowicie nowy salon, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Źródło: Nissan

Zadaj pytanie ekspertowi
Eksperci:

Piotr Borowski

Dyrektor Zarządzający. Członek Zarządu MAN Financial Services Poland
Zadaj pytanie - proszę wybrać eksperta:

Rozwiń listę ekspertów | Zwiń listę ekspertów
Dariusz Tucharz

Dyrektor Pionu Car Fleet Management BRE Leasing

Wybierz:


Piotr Warmuła

Z-ca Dyrektora Departamentu Sprzedaży. Odpowiedzialny za Politykę Sprzedaży EFL SA

Wybierz:


Piotr Borowski

Dyrektor Zarządzający. Członek Zarządu MAN Financial Services Poland

Wybierz:


Jowita Nowicka

Ekspert ds. finansowania pojazdów osobowych i dostawczczych do 3,5 T EFL SA

Wybierz:


Tomasz Gęsicki

Koordynator ds. leasingu BZ WBK Leasing

Wybierz:


Radosław Wnuk

Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny za ubezpieczenia, zakupy, sprzedaż samochodów pokontraktowych LeasePlan Fleet Management

Wybierz:


Jarosław Oworuszko

Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu LeasePlan Fleet Management

Wybierz:


Waldemar Topiński

Dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych VB Leasing Polska

Wybierz:Proszę wypełnć formularz i wysłać

Pytanie:

Imię:

Nazwisko:

Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez MOTOLeasing.pl (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,Dz. U. 133/97, poz. 833)

Motoleasing.pl oraz jego eksperci nie świadczą usług doradztwa prawnego. Niniejsze opinie mają charakter wyłacznie informacyjny.

Ostatnie artykuły
Nowe Audi TT i TTS 2014
Nowe Audi TT i TTS – trzecia generacja kompaktowego sportowca Nowoczesny klasyk motoryzacji prezentuje się w odświeżonej postaci. Audi przedstawia nową generację modeli TT i TTS. Te kompaktowe, sportowe samochody fascynują pełną ...
czytaj więcej...
Nasz test: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM
Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 170 KMZ dużą radością wzięliśmy do testowania Alfę. Jej wygląd zawsze wzbudza pozytywne wrażenia. Jak się okazało, osiągi również nie pozostają w tyle.Nieco ukryte tylne drzwi sprawiają, ż...
czytaj więcej...
Więcej:

Ostatnie wywiady
Dyrektor Zarządzający LeasePlan Fleet Management Polska Sławomir Wontrucki
LeasePlan Fleet Management Polska utrzymuje pozycję głównego gracza branży wynajmu długoterminowego. Spółka finansuje i zarządza flotą ju...
czytaj więcej...
Główny projektant ŠKODY Jozef Kabaň o nowej Fabii.
Główny projektant ŠKODY Jozef Kabaň mówi o oczekiwaniach wobec formy i funkcji nowej ŠKODY Fabia.

Parę miesięcy temu ŠKODA VisionC ...
czytaj więcej...
Więcej: